FANDOM


Altaku pochádza z kmeňu Wildmane. Je to starý a múdry člen tábora a nenájde sa jedinej duše, ktorá by si nevypočula jeho rady. Na Nimer sa dostal spolu s ostatnými členmi Hordy keď putovali v jednej lodi spolu s Nerithanom, Rokinou a hlavne Kaginarom.


Dlhé roky žil v lese sám bez nikoho a staral sa oň. Mal dar. Dar zhovárať sa so zverou, ale aj s rastlinami a stromami. Tento dar mu prepožičal Pán Lesa, aspekt ktorý si ho vybral. Pán Lesa bol aj tým, ktorý mu povedal, aby opustil tento les a vrátil sa späť k svojmu kmeňu, že ho bude v nasledujúcich rokoch potrebovať. Altaku poslúchol, no nikdy na prírodu okolo neho nezanevrel. 


Tak ako je múdry, je aj spravodlivý. Nech sa dialo čo sa dialo, vždy podporil tú správnu vec, i keby tým rozhodnutím mal oponovať náčelníkovi. Vždy podporil každého bez rozdielu na to či to bol člen jeho rodu alebo niekto úplne iný. V tomto veku už nechodí do bitiek tak ako voľakedy, no nikdy nepovedal nie, ak ho požiadali o učenie alebo o podporné rastliny do bitky, ktoré má vždy pri sebe. Veľa druidov sa od neho učilo a aj učiť bude. Je to rozhodne jeden z najmúdrejších členov Hordy.