FANDOM


Grasor z klanu Shattered Hand

História:

Grasor sa narodil v už spomínanom klane Shattered Hand. Keď vyrastal akonáhle bol pripravený tak ho vodca klanu predvolal a povedal že príde na klasický Shattered Hand obrd keď si daný ork musí odseknúť ruku a nahradiť ju mečom. Grasor váhal ale nakoniec povedal že to spraví pre klan. Akonáhle si odrezal ruku zasadil do nej meč.Ktorý tam má až do teraz. Zúčastňoval sa každého jedného tréningu . Až sa dostal na pozíciu bojovník , verne bojoval za svoj klan až do vtedy kým ho nevyslali za Thrallom

Ranná história :

Grasor sa teda vydal na cestu za Thrallom , keď sa k nemu konečne dostal mal Thrall najprv predsudky no tie hneď zahodil keď zistil aký Grasor vlastne je . Bojoval po jeho boku , pomáhal mu s tvorení plánov ale nadyšla chvíľa keď treba ísť pomôcť inému klanu v núdzi . Thrall chcel niekoho vyslať do Gar'Thalu ale nechcel aby tam šiel Grasor ,aj keď on tam ísť chcel. Nakoniec povedal Thrallovy že tam ide tak či tak .

Mentalita:

Má bojové rozmýšlanie , nieje to niaky hlupák vie kedy a kde sa treba ukázať . Ale aj napriek tomu je dosť výbušný . Často sa nevedel udržať na uzde a niaku tú "ružovku" zabil no to sa zmenilo. Snaží sa ako najlepšie vie v pomoci z Gar'Thalom.

Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.